Спільнота Київської семінарії познайомилась з подружжям Роберта та Вікі де Гоксар

13 листопада, спільнота Київської семінарії познайомилась з подружжям Роберта та Вікі де Гоксар, які заснували курс «Серце батька».

Подружня пара родом з Великої Британії, уже 45 років разом. За словами подругів кожен з них свого часу пережив справжню зустріч з Богом, що звільнило їх від переживань, зранень, які з самого дитинства перебували в їхніх серцях. «Якби я у вашому віці відчув ту любов, що відчуваю зараз, все було б набагато простіше…», – поділився роздумами пан Роберт. Саме заради того, щоб багато людей пережили те саме, що пережило їхнє подружжя – зустріч з Богом , – вони прийняли рішення заснувати курс «Серце Батька», який би допоміг їм реалізувати таке прагнення.

Ділячись важливістю функціонування їхнього служіння а також плодами, що приніс курс «Серце Батька», пан Роберт підсумував: «Коли люди отримують любов в своє серце – люди змінюються, сім¢ї змінюються, спільноти змінюються, народи змінюються».

Даний курс подружжя активно проводиться в Словаччині, Чехіїта Україні. Вже незабаром планують запустити проведення таких курсів в Австрії,  Польщі та інших країнах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *